Kompleksowe usługi porządkowe

Sprzątamy wewnątrz i na zewnątrz. Zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych i administracją techniczną budynkami. Dbamy o to, żeby mieszkanie, praca i odpoczynek odbywały się w przyjaznym, czystym mikroklimacie.

Wykwalifikowani fachowcy

Naszą ekipę sprzątającą tworzą wykwalifikowani fachowcy. Każdy pracownik jest po szkoleniach i zna przepisy BHP. To ważne w kontekście aktualnych przepisów sanitarnych – możesz zaufać naszemu doświadczeniu.

Sprzątanie biur, placówek medycznych i obiektów handlowych

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do sprzątania placówek medycznych, przestrzeni biurowych i handlowych oraz hal przemysłowych. Możesz powierzyć nam nadzór nad każdym budynkiem, który potrzebuje dobrej ekipy sprzątającej.

Oferta

Covel – firma sprzątająca z Osielska

Covel dynamicznie odpowiada na potrzeby klientów prywatnych oraz przedsiębiorców. Myśl o rozpoczęciu działalności w branży sprzątającej i dalszy rozwój w tym kierunku wynikają z nieustannej obserwacji rynku.

Dostrzegliśmy zapotrzebowanie na współpracę z firmami porządkowymi, które są rzetelne, godne zaufania i działają kompleksowo. Osoby prywatne, ale też instytucje czy przedsiębiorstwa nieustannie szukają dobrych fachowców. Chcą zlecać im kompleksowe czynności porządkowe, administracyjne, konserwacyjne. Dlaczego? Bo to pozwala zaoszczędzić czas, a także ograniczyć koszty utrzymania biura czy terenu zielonego przed budynkiem. Współpraca z Covel daje też pewność, że miejsce, do którego zapraszasz gości czy klientów będzie zawsze Twoją wizytówką – czystą, estetyczną, komfortową, spełniającą aktualne standardy BHP.

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej zwraca się uwagę na porządek. Nieskazitelna czystość w Twoim otoczeniu sprawia, że przyjemniej się wypoczywa i efektywniej się pracuje. Zadbaj o nią za naszym pośrednictwem!

Rzetelność w realizowaniu usług porządkowych Jesteśmy rzetelni. Co to znaczy? Że nasza ekipa zawsze zjawia się u Ciebie na czas, gotowa do pracy, dobrze wyposażona w profesjonalne sprzęty i środki czyszczące. Dyskretna, skuteczna, precyzyjna – efekty naszych działań stoją na wysokim poziomie.
Terminowość – usługi porządkowe zawsze na czas Wiemy, jak ważny w Twoim życiu jest czas. Nie trać go na sprzątanie, lecz zleć porządki specjalistom. My działamy terminowo – szacujemy, ile zajmie nam praca i staramy się zmieścić w tym przedziale. Wiesz, czego możesz się spodziewać.
Wysoka jakość – zaangażowana ekipa, profesjonalna chemia Jakość to nasz priorytet. Twój dom lub biuro po wyjściu naszej ekipy będzie dosłownie błyszczeć. To zasługa ciężkiej, dokładnej pracy wielu osób, które zatrudniamy do realizacji usług porządkowych w Twoim obiekcie.
Odwiedź nas

ul. Szosa Gdańska 19, 86-031 Osielsko

Polub nas