Oferta

Usługi transportowe

Potrzebujesz firmy, która świadczy kompleksowe usługi transportowe? Zależy Ci na tym, żeby przewozy były realizowane terminowo, w komfortowych i bezpiecznych warunkach? Zapraszamy do współpracy z Covel! Widząc rosnące zainteresowanie outsourcingiem przewozów pracowniczych czy transferów lotniskowych uruchomiliśmy tę usługę w ramach prowadzonej dotychczas działalności. Na swoim koncie mamy już kilka danych współpracy 0 długofalowych, jak również pojedynczych zleceń np. od klientów przeprowadzających się czy organizujących imprezy za miastem.

Sprawdź zakres czynności, jakich się podejmujemy i współpracuj z nami! Działamy głównie na obszarze Osielska, Bydgoszczy i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Jesteśmy w stanie poruszać się na znacznie dalszych dystansach – zarówno na terenie kraju, jak również za granicę.

 

Zakres usług transportowych

Świadczymy szeroki zakres usług transportowych, co pozwala naszym klientom dopasować ofertę, jak również środek lokomocji do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Zachęcamy do współpracy z nami w zakresie:

  • licencjonowanego przewozu osób busami,
  • transferów lotniskowych,
  • przewozów pracowniczych,
  • obsługi imprez okolicznościowych.

Szukasz zaufanego przewoźnika? Liczysz na indywidualne podejście i taką samą wycenę usług? Gwarantujemy udaną współpracę zarówno. Obsługujemy klientów z okolic Bydgoszczy, ale realizujemy też zlecenia na dalszych trasach krajowych i międzynarodowych.

Odwiedź nas

ul. Szosa Gdańska 19, 86-031 Osielsko

Polub nas