O Nas

Potrzebujesz firmy, która świadczy kompleksowe usługi transportowe? Zależy Ci na tym, żeby przewozy były realizowane terminowo, w komfortowych i bezpiecznych warunkach? Zapraszamy do współpracy z Covel! Widząc rosnące zainteresowanie outsourcingiem przewozów pracowniczych czy transferów lotniskowych uruchomiliśmy tę usługę w ramach prowadzonej dotychczas działalności. Na swoim koncie mamy już kilka udanych współpracy długofalowych, jak również pojedynczych zleceń np. od klientów przeprowadzających się czy organizujących imprezy za miastem.

Sprawdź zakres czynności, jakich się podejmujemy i współpracuj z nami! Działamy głównie na obszarze Osielska, Bydgoszczy i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Jesteśmy w stanie poruszać się na znacznie dalszych dystansach – zarówno na terenie kraju, jak również za granicę.

Zakres usług transportowych

Świadczymy szeroki zakres usług transportowych, co pozwala naszym klientom dopasować ofertę, jak również środek lokomocji do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Zachęcamy do współpracy z nami w zakresie:

  • licencjonowanego przewozu osób busami,
  • transferów lotniskowych,
  • przewozów pracowniczych,
  • obsługi imprez okolicznościowych.

Szukasz zaufanego przewoźnika? Liczysz na indywidualne podejście i taką samą wycenę usług? Gwarantujemy udaną współpracę zarówno. Obsługujemy klientów z okolic Bydgoszczy, ale realizujemy też zlecenia na dalszych trasach krajowych i międzynarodowych.

Dlaczego my? Transport Covel

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Samodzielne podróżowanie do pracy może być nieopłacalne, szczególnie gdy oddelegowujesz pracowników do oddziału w innej lokalizacji. Oszczędnością okaże się także zatrudnienie naszego kierowcy do transferów lotniskowych (nie zapłacisz za parking, nie będziesz uzależniony od komunikacji zbiorowej).

Gwarantujemy profesjonalizm i wysoką kulturę jazdy oraz obsługi klientów. Na pewno będziesz zadowolony z jakości, którą otrzymasz w firmie transportowej Covel! Skontaktuj się, by porozmawiać o szczegółach.