Oferta

Obsługa techniczna nieruchomości

Utrzymanie obiektów mieszkalnych, biurowych, usługowych czy przemysłowych wymaga stałej i nieustannej pracy. Często nie jest to wyłącznie sprzątanie – usługi porządkowe stanowią elementem naszej działalności na równi z obsługą techniczną budynków. Dlaczego praca Covel objęła także ten aspekt? Bo przy dokładnym sprzątaniu wielokrotnie widzieliśmy awarie mniejsze i większe, usterki, niedociągnięcia, które wymagały naprawy. Nie było jednak specjalistów, którzy by się nimi zajęli. Dlatego, wychodząc naprzeciw wszystkim potrzebom klientów zaproponowaliśmy także administrowanie techniczne nieruchomościami. Spotkało się to z entuzjazmem i zainteresowaniem, co sprawia, że do dziś rozwijamy ten zakres naszej działalności.

Zakres usług świadczonych przez Covel

Zakres usług świadczonych przez naszych specjalistów jest rozbudowany i dopasowany do charakteru danego obiektu. Skupiamy się na tym, żeby utrzymać go w dobrej kondycji technicznej, dlatego współpracę zaczynamy od oględzin i audytu. Ustalamy, co wymaga naprawienia, odświeżenia, a potem przedstawiamy Ci nasze spostrzeżenia. Bieżące administrowanie budynkiem obejmuje:

  • kontrolę techniczną nieruchomości,
  • naprawę usterek elektrycznych, hydraulicznych, ślusarskich,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • okresowe przeglądy instalacji, elementów konstrukcyjnych,
  • konserwację.

Każdy z budynków, który jest użytkowany w celach mieszkalnych czy zawodowych, wymaga regularnych kontroli technicznych. Z naturalnych względów może w nich dochodzić do usterek, ale awarie są nie tylko kwestią codziennej eksploatacji. Czasem to wynik działalności człowieka, czasem aktów wandalizmu lub wieloletnich zaniedbań.

Odwiedź nas

ul. Szosa Gdańska 19, 86-031 Osielsko

Polub nas